Forum Tina Dico PL

Pierwsze polskie forum poświęcone twórczosci Tiny Dico

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-30 23:52:20

malawicia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 6
Punktów :   

Cześć i czołem:-)

Cześć, jestem Natalia -założycielka niniejszego forum. Na co dzień pracuję jako nauczyciel języka angielskiego ale moją największą pasją po godzinach jest muzyka, między innymi ta, pisana przez Tinę Dico. Ach, no i jeszcze gra na gitarze (akustycznej oczywiście;) ) Marzę, żeby pani Tina kiedyś odwiedziła Polskę, więc pragnę dzielić się tą pasją w nieco szerszym gronie niż tylko znajomych. Zapraszam do udzielania się na łamach tego forum - do dyskusji na tematy związane z muzyką Dunki, ale nie tylko.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-01-17 21:34:21

Kasia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cześć i czołem:-)

Hej, jestem Kasia... jestem baardzo pozytywnie zaskoczona tym,że są wPolsce fani Tiny Dico, obok Rachael Yamagatyi Brooke Fraser to moja ukochana wokalistka, odkryta przez "przypadek", ujmuje mnie swoją mentalnością, muzyką i tym,ze idzie swoją drogą. Mam nadzieję w tym roku wybrać się na jakiś jej koncert:-)
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2013-02-13 10:18:34

malawicia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Cześć i czołem:-)

Z pewnością tych fanów jest o wiele więcej niż na tym forum. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszyscy się ujawnią. Marzę o tym, by Tina stała się w Polsce bardziej znana by można ją było zaprosić do nas na koncert;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wargaming.pun.pl www.boksy.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl www.wrestlingforumgame.pun.pl www.witchers.pun.pl